PHANTOM X6
Lehká hlava rakety vyrobená z Metacarbonu technologií FlexonTM poskytuje vynikající herní vlastnosti a systém Metric Front Cap tlumí nežádoucí vibrace na minimum.
Charakteristika
| Kód | 33161 |
| Materiál | MCTM- Eplon |
| Barva | žlutá – bílá |
| Váha | 88g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | mirně do hlavy |
| Rám | středně tuhý |
| Výplet | MX 1 / 8-9 kg |
| Délka | 665 mm |
| Cílová skupina | kluboví a turnajoví hráči |
| Přednosti rakety | Tlumení vibrací, vysoká rychlost míčku s minimální námahou. |
