SUPRALIGHT S3
Superlehká raketa vyrobena z metacarbonových a eplonových vláken systémem TSMP poskytuje velmi tenký rám, který výrazně zvyšuje kvalitu a výkon rakety.
Charakteristika
| Kód | 33160 |
| Materiál | Metacarbon / Eplonn |
| Barva | grafit – žlutá |
| Váha | 85g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | mírně do hlavy |
| Rám | pružný |
| Výplet | MX 1 / 8-10 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | turnajoví hráči |
| Přednosti rakety | Rychlost a dynamičnost. |
