Z-LINE MC
Úspěšný vývoj řady Z line s podélným můstkem zvětšuje sweet-spot rakety. Umožňuje optimální odehrání míčku prakticky v celé ploše hlavy rakety.
Charakteristika
| Kód | 39015 |
| Materiál | Metacarbon |
| Barva | grafit – zlatá |
| Váha | 92g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | mírně do hlavy |
| Rám | středně tuhý |
| Výplet | MX 1 / 8-9 kg |
| Délka | 665 mm |
| Cílová skupina | středně pokročilí hráči |
| Přednosti rakety | Velká hlava rakety s rozšířeným sweet-spotem. |
