ORGANIC 5
Nový Convex-Wave systém s inovativní nanoEplon technologií pomůže zlepšit výkon každému hráči. Robustní, přesto lehký rám umožňuje dynamickou hru s optimální kontrolou míčku.
Charakteristika
| Kód | 33152 |
| Materiál | Metacarbon / Eplon |
| Barva | zelená – stříbrná – žlutá |
| Váha | 89 g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | na střed |
| Rám | středně tuhý |
| Výplet | Core 68 black / 8-10 kg |
| Délka | 67 mm |
| Cílová skupina | turnajoví hráči |
| Přednosti rakety | Vysoké zrychlení hlavy rakety |
