VISION GOLD
Nástupce velmi úspěšné VISION řady, velmi lehký kevlarový a metakarbonový rám. CUBE technologie garantuje velkou pevnost a vícevlnitá konstrukce zaručuje větší přesnost strun. Specifické vlastnosti této rakety jsou vhodné pro všechny, kteří se poohlížejí po kombinaci přesnosti s rychlostí.
Charakteristika
| Kód | 33285 |
| Materiál | MC / HMG |
| Barva | černá – zlatá |
| Váha | 88g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | na střed |
| Rám | pružný |
| Výplet | MX 1 / 9,5 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | turnajoví hráči |
| Přednosti rakety |
Rychlost, pevnost, odolnost |
TUTO RAKETU DOPORUČUJE LUKÁŠ HOLUB:
JAK JSI S RAKETOU SPOKOJEN: s raketou jsem spokojen moc, především v deblu mi raketa přináší neuvěřitelnou rychlost a útočnost
PROČ DOPORUČUJEŠ RAKETU VISION GOLD?: raketu doporučuji pro dokonalé herní vlastnosti, kterou tato raketa má – lehkost, síla, kontrola, všestrannost, útočnost
