ENERGETIC K10
Raketová inovace s dvojitě modelovaným rámem: konkávní a konvexní, který zaručuje větší zakřivení a větší sweet-spot. Ideální raketa pro hráče, kteří chtějí větší rychlost dlouhých míčů.
Charakteristika
| Kód | 33247 |
| Materiál | MC Eplon / HMG |
| Barva | modrá – stříbrná |
| Váha | 84g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | do hlavy |
| Rám | tuhý |
| Výplet | MX 1 / 10 kg |
| Délka | 672 mm |
| Cílová skupina | turnajoví hráči |
| Přednosti rakety | „Tenhle mě model mě ohromil při prvním úderu, úžasná!“, Peter Käsbauer – Student-Europan-Champion 2009. |
