ENERGETIC K12
Raketová inovace s dvojitě modelovaným rámem: konkávní a konvexní, který zaručuje větší zakřivení a větší sweet-spot. Ideální raketa pro hráče, kteří by rádi do hry přidali více síly.
Charakteristika
| Kód | 33248 |
| Materiál | MC Eplon / HMG |
| Barva | stříbrná |
| Váha | 84g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | na střed |
| Rám | pružný |
| Výplet | MX 1 / 10 kg |
| Délka | 672 mm |
| Cílová skupina | turnajoví hráči |
| Přednosti rakety | „Líbí se mi tahle raketa, protože se dobře ovládá a je velmi lehká. Sem velice spokojená s touto raketou a můžu hrát útočnější hry“ Pia Becher – PTSV Rosenheim, doporučují také: Heinz Kelzenberg – Coach & Clubmanager TV Refra, Runa Plützer TV Refrath |
