EPLON X3
NANOEPOLON technologie kombinuje zvětšený sweet-spot s přidanou silou rakety, bez jakéhokoliv navýšení váhy rámu. EPOLON X7 s úzkou, aero-oválnou částí vytváří velmi jistý a pohodlný pocit. Kvůli specifickým vlastnostem EPOLON je ideální pro všechny, kteří jsou více agresivní hráči a ti, kteří požadují přesnou hru.
Charakteristika
| Kód | 33262 |
| Materiál | Nano-Eplon |
| Barva | zlatá – bílá |
| Váha | 85g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | na střdo hlavy |
| Rám | tuhý |
| Výplet | Core 68 / 12 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | profesionální hráči |
| Přednosti rakety | Ovladatelnost, sílá, přesnost, zvětšený sweetspot |
