EPLON X7
NANOEPOLON technologie kombinuje zvětšený sweet-spot s přidanou silou rakety, bez jakéhokoliv navýšení váhy rámu. EPOLON X7 s úzkou, aero-oválnou částí vytváří velmi jistý a pohodlný pocit. Kvůli specifickým vlastnostem EPOLON je ideální pro všechny, kteří jsou méně agresivní hráči a ti, kteří potřebují větší sílu úderů
Charakteristika
| Kód | 33260 |
| Materiál | Nano-Eplon |
| Barva | černá – stříbrná |
| Váha | 85g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | mírně do hlavy |
| Rám | pružný |
| Výplet | MX 1 / 12 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | profesionální hráči |
| Přednosti rakety | „Jsem velmi spokojený s touto raketou, nabízí mi perfektní kontrolu a velkou sílu úderu“, Andreas Müller, FSV Schwenningen |
