eN-TRON 900
AERO design rakety je založen na oválném aerodynamickém rámu, který dovoluje více útočnou hru za stejného úsilí. Jemné průchodky zaručují jemnou odezvu, redukují vibrace a raketa celkově působí velice šetrným dojmem k ruce při delších výměnách. Kvůli těmto specifickým vlastnostem rakety je raketa určena pro agresivní hráče, kteří hledají lehkou ovladatelnost rakety a perfektní rány.
Charakteristika
| Kód | 33282 |
| Materiál | Nano-Eplon |
| Barva | červená – bílá |
| Váha | 89g bez výpletu a gripu |
| Vyvážení | do gripu |
| Rám | extrémně tuhý |
| Výplet | Core 68 black / 12 kg |
| Délka | 675 mm |
| Cílová skupina | profesionální hráči |
| Doporučuje | Matthias Hütten – Dt. Nationaltrainer DBV |
| Přednosti rakety | „Spolehlivá a skvěle vyvážená raketa“ Matthias Hütten Dt., trenér německé reprezentace |
